Nieograniczony dostęp do statystyk. Tabele rozgrywek i eliminacji. Zestawienia poszczególnych wydarzeń sportowych. Mecze na żywo.
Rejestracja za darmo » bet-at-home.com

Wejdź do gry z Heineken Star Player


Wejdź do gry z Heineken Star Player podczas ćwierćfinałów UEFA Champions League

Podczas tegorocznych ćwierćfinałów UEFA Champions League każdy może podjąć wyzwanie Heinekena i sprawdzić się w wirtualnej grze na boisku dzięki Heineken Star Player. Aplikacja, dostępna w polskiej wersji językowej na stronie www.heineken.pl, od 27 marca wchodzi w lokalnej wersji również dla iPhon’a.

Emocje bez granic

Star Player daje każdemu możliwość na zweryfikowanie swojego piłkarskiego instynktu i zagranie na żywo z UEFA Champions League. To szansa na to, żeby być zaangażowanym w mecz jak nigdy dotąd i poczuć emocje jak w trakcie gry na boisku. Aby zdobyć punkty, gracz przewiduje poszczególne akcje i ma kilka sekund na wytypowanie najbardziej prawdopodobnego scenariusza. 

W czasie najbliższych, ćwierćfinałowych rozgrywek wiele emocji wzbudzi zapewne konfrontacja AC Milan z FC Barcelona. Oglądając mecz i mając pod ręką aplikację Star Player możemy więc na bieżąco przewidywać ilość bramek, wyjścia na spalony lub karnych obu mistrzowskich drużyn.

Zachęcamy do obejrzenia filmu o aplikacji:

Twoja własna Liga Mistrzów

Z aplikacji w wersji lokalnej można korzystać za pomocą komputera, iPhone'a lub grać na fan page'u Heinekena w Facebooku. Uczestnicy mogą rywalizować ze swoimi znajomymi z całego świata, których dołączają do prywatnej ligi. Heineken Star Player posiada także inne funkcje pozwalające na zdobycie większej liczby punktów np. pytania otwarte sprawdzające wiedzę o piłce nożnej.

Najlepsi zostaną nagrodzeni

Gracze z naszego kraju zostaną sklasyfikowani według lokalnego rankingu.
Dla najlepszych Heineken przewidział wyjątkowe nagrody - bilety na mecze UEFA Champions League oraz 5- litrowe beczki z piwem Heineken Draught Keg.


heineken liga mistrzów

W rozgrywkach ćwierćfinałowych, które odbędą się w dniach 27-28 marca zagrają
  • APOEL Nikozja - Real Madryt
  • Olympique Marsylia - Bayern Monachium
  • Benfica Lizbona - Chelsea Londyn
  • AC Milan - FC Barcelona

Aplikacja Star Player jest aktywna 30 minut przed każdym meczem

Heineken
  • Nazwa piwa pochodzi od nazwiska twórcy oryginalnej receptury - Gerarda Adriaana Heinekena, który opracował ją w 1869 roku.
  • Marka dostępna niemal w każdym sklepie na całym świecie, jest jedną z najbardziej cenionych międzynarodowych marek piwa.
  • W Polsce piwo Heineken produkowane jest przez Grupę Żywiec.
  • Heineken jest piwem jasnym, o zawartości alkoholu 5 proc.
  • Sprzedawane jest w charakterystycznej zielonej butelce.
Więcej informacji na temat Heinekena można znaleźć na stronie www.heineken.pl.

Dodatkowych informacji udziela:
Anetta Gołda, Kierownik ds. Relacji z Mediami, tel.: 22 537 62 09, kom. 515 215 793,
Izabela Wejcht, Senior Account Manager 24/7PR, tel. 0 501943150

Brak komentarzy:


Udostępnij:

Tweetnij