Nieograniczony dostęp do statystyk. Tabele rozgrywek i eliminacji. Zestawienia poszczególnych wydarzeń sportowych. Mecze na żywo.
Rejestracja za darmo » bet-at-home.com

Oficjalna kolekcja biżuterii na UEFA EURO 2012™ tylko w APART!

Autor: Apart Foto: Apart

brylok euro 2012
Specjalna, limitowana kolekcja biżuterii inspirowana wyjątkowym wydarzeniem, na które czeka cała Polska. Firma APART jako jedyna spośród firm jubilerskich w Polsce otrzymała licencję na wykorzystywanie zastrzeżonych znaków UEFA EURO 2012™, co jest ogromnym wyróżnieniem przyznawanym wyłącznie markom o najwyższej wiarygodności.


Przez ostatni rok w pracowniach APART powstawała jedyna w swoim rodzaju biżuteria dedykowana piłce nożnej: zawieszki charms z motywami UEFA EURO 2012™, modne bransoletki na sznurkach, breloki i oryginalne spinki do mankietów. Na potrzeby kolekcji przygotowany został także oficjalny licencjonowany zegarek UEFA EURO 2012™, zaprojektowany w APART, wyprodukowany przez uznaną marką Jacques Lemans.


Wszelkie pomysły i projekty były na bieżąco konsultowane z centralą UEFA oraz firmą Warner Bros, która została wybrana na światowego przedstawiciela licencyjnego Mistrzostw. Powstała kolekcja dedykowana jest Kibicom obojga płci, entuzjastom futbolu oraz wszystkim miłośnikom nietuzinkowych dodatków, którzy chcą poczuć ducha rozgrywek UEFA EURO 2012™.


Kolekcja dostępna jest wyłącznie w salonach APART na terenie całego kraju oraz w sklepie internetowym na www.apart.pl.

zegarki na euro 2012

Brak komentarzy:


Udostępnij:

Tweetnij