Nieograniczony dostęp do statystyk. Tabele rozgrywek i eliminacji. Zestawienia poszczególnych wydarzeń sportowych. Mecze na żywo.
Rejestracja za darmo » bet-at-home.com

Twoje typy

Serwis Twojetypy.pl to jeden z najpopularniejszych serwisów w Polsce, oferujących doradztwo bukmacherskie. Strona skupia profesjonalnych typerów, którzy pomagają użytkownikom w osiąganiu zysków w zakładach bukmacherskich.

Zakłady bukmacherskie to w Polsce już stosunkowo dobrze rozwinięty biznes. Oczywiście w porównaniu z zachodem wciąż wypadamy dość słabo, Polacy grają amatorsko i za niskie stawki. Na rynku pojawia się jednak coraz liczniejsza grupa graczy, którzy osiągają regularne zyski z obstawiania zakładów sportowych. Dla niektórych jest to jedyne źródło dochodu. Do takich właśnie graczy kierowana jest oferta strony Twojetypy.pl

Celem serwisu jest średni miesięczny zysk (yield) w wysokości co najmniej 10%. W ten sposób użytkownik może zarobić rocznie nawet 142%. Pokazuje to, że gra jest zdecydowanie warta świeczki – tak wysokie stopy zwrotu są nieosiągalne dla większości tradycyjnych inwestycji. Dotychczas strona osiągała bardzo dobre wyniki, łatwo wyrabiając założony cel – średnia stopa zwrotu, dla ostatnich dwóch lat to 29% w skali miesiąca.

„Cieszymy się że udało nam się osiągnąć tak dobre wyniki, ale ważne aby pamiętać że zakłady bukmacherskie to dość ryzykowny biznes” – mówi właściciel serwisu. „Przestrzegamy więc przed zbytnim optymizmem – nie należy wchodzić w pojedyncze zakłady z całym lub dużą częścią swojego kapitału. To nic innego niż zwykły hazard. Fortuna nagradza tych, którzy są cierpliwi. Zyski są oczywiście ważne, jeszcze ważniejsze w tym biznesie jest unikanie strat, które bardzo szybko potrafią wyzerować konto potencjalnego inwestora. Ważna jest dobra strategia, nie zaszkodzi też zimna głowa – nie należy nadmiernie podpalać się zarówno w przypadku dużych zysków jak i strat. Ci, którzy mają są cierpliwi i rozsądni zarobią w tym biznesie najwięcej.”

Statystyki są bezlitosne. Szacuje się że średnio około 95% graczy w zakładach bukmacherskich ma ujemny bilans. Innymi słowy gracze ci mimo najlepszych chęci, oddają swoje pieniądze tym firmom budując ich gigantyczne zyski. Tylko około 2% graczy ma dodatni bilans długoterminowy i osiąga w zakładach sportowych regularne zyski. Dlaczego tak się dzieje? Większość ludzi obstawia zakłady tylko na podstawie szczęścia i wyczucia. Niestety przekonanie o własnej nieomylności nie jest najlepszą drogą do sukcesu.

Aby wygrywać więcej trzeba się odrobinę więcej wysilić. Ważne jest stałe poszerzanie swojej wiedzy i wyciąganie wniosków. Błędy i porażki się zdarzają i nie da się uniknąć. Popełnianie błędów nie jest złe, gorzej, gdy nie potrafimy wyciągnąć z nich żadnych wniosków. Na sukces składa się wiele czynników, poważny gracz musi śledzić na bieżąco dane rozgrywki, analizować statystyki i podejmować trudne decyzje. Twojetypy.pl to swego rodzaju droga na skróty, strona wykonuje za gracza tzw. czarną robotę.

Twojetypy.pl działa już od 2007 roku. Obecnie z oferty korzysta już kilkuset użytkowników miesięcznie, warty podkreślenia jest fakt, że wielu użytkowników, którzy raz wykupią abonament, robi to po raz kolejny. Strona posiada bardzo wielu stałych klientów, którzy konsekwentnie realizują filozofię długoterminowego inwestowania w zakłady bukmacherskie i bardzo ją sobie chwalą. 

Od Października 2009 gracze mają możliwość wykupienia konta Pro na stronie. Konto Pro, jak przekonują właściciele, posiada kilka bardzo istotnych usprawnień i przeznaczone jest dla profesjonalnych graczy. Użytkownik konta Pro posiada dostęp do rozszerzonej wersji typowań, ma także możliwość indywidualnej konsultacji ze swoim doradcą.


Brak komentarzy:


Udostępnij:

Tweetnij