Nieograniczony dostęp do statystyk. Tabele rozgrywek i eliminacji. Zestawienia poszczególnych wydarzeń sportowych. Mecze na żywo.
Rejestracja za darmo » bet-at-home.com

Zegary na euro 2012

Nasze piłkarskie zegary na Euro 2012gadżety na Euro 2012
Nie tylko wszyscy fani piłki nożnej, oraz patrioci kibicujący narodowej reprezentacji, cieszą się ze zbliżających się, rozgrywanych w Polsce i na Ukrainie Mistrzostw Europy 2012 w Piłce Nożnej. Dla nas – Polaków, będzie to swego rodzaju narodowe święto. Radość z występów drużyny z orzełkami na piersiach manifestowaliśmy wielokrotnie, przy okazji poprzednich tego rodzaju imprez sportowych. Wtedy jednak, odbywały się one w innych, bliżej lub dalej położonych krajach. Teraz piłkarzy, kibiców, dziennikarzy i wszystkie inne osoby związane z Euro 2012 będziemy gościć u nas i u naszych wschodnich sąsiadów.


To zdecydowanie inna sytuacja, i dlatego dla manifestacji swojej sympatii do tej wielkiej imprezy, stwarzamy wyjątkową, dodatkową sposobność. Podjęliśmy udaną próbę tuningowania zegarków wzbogacając je o specjalny dysk sekundowy, lub naklejkę z grafiką biało czerwonej piłki nożnej i napisem „Polska 2012”. Zaprojektowany dla tuningowania naręcznych zegarków znak z grafiką piłki doskonale nadaje się także, jako tarcza dla zegarów ściennych. Biało-czerwona piłkarska „biedrona", napis POLSKA 2012 i… wszystko jasne - mamy w domu, biurze, każdym innym miejscu urządzenie wskazujące i czas i naszą sympatię do piłki nożnej. Dla realizacji tego pierwszego celu niezbędne są jeszcze wskazówki zegara, które tutaj znajdują się w środku piłki i centrum tarczy. Taki piłkarski zegar jest doskonałym upominkiem nie tylko dla fanów piłki nożnej, ale także dla wszystkich, tylko odświętnie spoglądających na zawody kopanej piłki i wręcz dziwiących się, zafascynowaniu innych tą dyscypliną sportu. Jego obecność w naszym otoczeniu, przynosi satysfakcję, sprawia radość i oczywiście wskazuje aktualny czas.

gadżety na euro 2012

Władysław Meller

Brak komentarzy:


Udostępnij:

Tweetnij