Nieograniczony dostęp do statystyk. Tabele rozgrywek i eliminacji. Zestawienia poszczególnych wydarzeń sportowych. Mecze na żywo.
Rejestracja za darmo » bet-at-home.com

Bukmacher: praca czy zabawa?

Autorem artykułu jest gonzo132

Wielu z nas próbuje pomóc w jakiś sposób swojemu szczęście, czy warto czy nie weryfikuje życie jednak pamiętajmy że "błędów nie popełnia tylko ten co nic nie robi".


Jedni wyznają zasadę nie gram ponieważ na pewno nic nie wygram inni grają z lepszym bądź gorszym skutkiem, przeanalizujmy jednak czy warto oraz jak grac aby wygrywać!


Dla osób lubiących hazard bądź szukjących dodatkowych źródeł dochodu ale też dla takich którzy traktują to jak pracę istnieje wiele form obstawiania / grania. Istnieje toto lotek wszelakie loterie oraz zakłady bukmacherskie. Które z nich jest najlepsze? Zdecydowanie zakłady bukmacherskie! Nie ma co owijać w bawełne reszta to zwykły los a tutaj co prawda też wygrana zależy trochę od szczęśćia, jednak naszą wiedzą czy też obeznaniem lub po prostu dobrym systemem przechylamy znacznie szalę zwycięstwa na naszą korzyść.Teraz już do rzeczy czego potrzebujemy aby zarabiać na zakładach? Przede wszystkich musimy wybrać naszego bukmachera musi być on wypłacalny mieć wysokie kursy oraz wiele możliwości typowania. Po drugie warto posiłkować się systemami, ponieważ istnieją strony takie jak bankroll które udostępniają za opłatą aktywacyjną swoje płatne typy, dostajemy wtedy od profesjonalistów dokładny typ oraz stawkę na którą warto postawić [skutecznośc można sprawdzić na stronie ale powiem że jest duża]. Jak widać dzięki takim systemą na dobrą sprawę nie musimy się nawet znać na tym co chcemy obstawiać.


Warto także posiłkować się internetem ponieważ żyjemy w czasach w których dostęp do informacji jest ogromny dlatego też mamy możliwość wglądu w statystyki, składy, kontuzje oraz ogólne morale co bardzo może warzyć na wyniku meczu. Na koniec zapoznaj się z krótkim kodeksem bukmachera:


1. Nie obstawiaj tkzw tasiemców [wiele meczy na jednym kuponie]

2. Obstawiaj jeden maksymalnie dwa mecze.

3. Nie dawaj ponosić się emocją

4. Nie sugeruj się forami ponieważ mogą na nich działać osoby odpowiedzialne za kurs które swoimi sugestiami mogą wprowadzać w błąd a co jest im na ręke.

5. Nie prubój szybkiego odegrania, czyli po porażce stawiasz w pośpiechu byle co aby szybko się odegrać

6. Nie obstawiaj stawek typu 1,05 czy 1,10 są to niby pewniaki na których traci się najwięcej

7. Zasięgaj dodatkowych informacji

8. Używaj systemów Ile można zarobić? Powiem tak zarobki są nie ograniczone ale też można stracić. Ja osobiście praktycznie się z tego utrzymuje jednak taka gra wymaga trochę pracy oraz stosowania się do zasad wyżej wymienionych. Życzę wszystkim powodzenia i wysokich zarobków!
_ _ _ _ _

Blog o zarabianiu => http://milioner132.blogspot.com/

Najlepszy bukmacher => http://tinylink.pl/najlepszybukmacher

Artykuł pochodzi z serwisu www.Artelis.pl 

Brak komentarzy:


Udostępnij:

Tweetnij